Контактори і реле теплової перегрузки

Контактор виробництва LS Industrial Systems - просте і багатофункціональне рішення для використання у всіх галузях промисловості. Відповідні вимогам IEC 60947-4, ГОСТ, ДСТУ, UL, CSA, CE контактори і реле захисту від перевантаження виготовляються за самими передовими технологіями. Найбільшим успіхом у українських замовників користуються наступні серії:

 

Контактори Metasol - номінальний струм від 9 до 800 ампер, напруга до 690 вольт. 25 моделей в 9 типорозмірах, трьох-і чотирьохполюсного виконання. Герметична конструкція, пластик не містить свинцю, кадмію та шестивалентного хрому (директива ЄС RoHS). Відповідність стандарту Lioyd Register.

Детальніше...

 

 

 

Контактори серії GMC. Відносяться до категорій універсальних і найбільш поширених пристроїв для включення і відключення електродвигунів, як при прямому, так і при реверсивному (зворотному) включенні. Вони оснащуються комплексним кріпленням, що дозволяє фіксувати їх як на DIN-рейку, так і на болти. Цей контактор розрахований на номінальний струм навантаження в межах 9-800 А, має виконання з трьома або чотирма полюсами, оснащується обмотками постійного / змінного струму категорії АС1, АС3.

Ця серія контакторів комплектується широким рядом допоміжних пристроїв, що дозволяють розширити їх можливості:

  • Пристрій механічної взаімоблокіровкі;
  • Таймер затримки;
  • Прилади затримки відключення;
  • Додаткові клеми, кришки і межполюсного перегородки;
  • Блоки з допоміжними контактами (2 і 4).
Детальніше...

 

Реле захисту від перевантаження. Реле з біметалічним / електронним розчеплювачем призначені для захисту кіл змінного струму та електродвигунів від перевантажень, обриву фази, перевищення тривалості пуску і заклинювання електродвигуна. Номінали від 0,1 до 800 А з широким діапазоном установок, монтаж безпосередньо з контактором, а також комплект для окремого монтажу реле.

 

Контактори для комутації силових конденсаторів. Компенсація реактивної потужності - ефективний метод енергозбереження. Використовувані в конденсаторних установках контактори LS відповідають стандартам IEC-60947 -4941, ГОСТ, ДСТУ, UL, CSA, забезпечують комутацію одноступінчатих або багатоступеневих батарей конденсаторів ємністю до 60 квар. Завдяки особливостям свого пристрою: двом типам контактів - випереджаючі і головні, і бистроразрядним резисторам, дозволяють обмежувати скачки пускового струму, підвищуючи довговічність, термін служби та енергозбереження при включенні конденсаторної установки. Вони призначені для включення / відключення конденсаторів з низькою індуктивністю і з низькими втратами в пристроях компенсації реактивної потужності, як із захисними дроселями, так і без них.

 

 

 

Додаткова інформація...

 

 


 Більш детальну інформацію Ви можете отримати зателефонувавши до менеджерів, або звернувшись в наш офіс.