Шинопровід LS Cable

 

 

Система MINI WAY низької напруги з повітряної ізоляцією на номінальні струми від 160 до 400А.

Системи Ex-Way, Ez-Way, Ef-Way низької напруги на номінальні струми від 600 до 7500А.

Система COA MV середньої напруги 3,3 кВ-36кв на номінальні струми від 600А до 5000А.

 

Шинопроводи LS дозволяють передавати величезні потужності на токах до 7500А з низькими втратами. Володіють високими характеристиками стійкості до струмів короткого замикання.

Алюмінієвий корпус, виготовлений методом екструзії, і оптимальна конструкція корпусу шинопроводу забезпечують малу вагу, компактні габаритні розміри, високу динамічну стійкість і ефективну тепловіддачу.

Матеріал струмопровідних шин мідь або алюміній.

Ізоляція між провідниками відповідає класу В (130 ° С), що наноситься на провідник з багатошарового поліестеру, епоксидних матеріалів або плівки MICA, стійкої до високих температур (1200 ° С). Дані види ізоляції дозволяють використовувати шинопроводи при номінальній напрузі до 1000В.

Умови експлуатації: температура навколишнього середовища -26 ° С ~ +55 ° С, відносна вологість до 95%.

Стандартна ступінь захисту IP54, при необхідності може бути підвищена до IP65 з несуттєвим збільшенням вартості.

Особливістю шинопроводів LS є система контролю температури в режимі реального часу, що використовує оптичне волокно як температурний датчик по всій протяжності шинопроводу.

Використання спеціальних з'єднувальних блоків значно зменшують опір контактів і не потребують додаткових секцій компенсації теплового розширення.

Алюмінієвий корпус становить понад 100% перерізу внутрішньої шини на струми до 2500А, отже сам корпус успішно використовується в ролі заземлювального провідника з низьким опором і хорошим відведенням тепла. У випадках, що вимагають більшого поперечного перерізу заземлювача, застосовують шинопровід з вбудованим заземлювачем, що забезпечує 50%, 100% і більше заземлення.

Для навантажень з великою нелінійністю і несиметричністю пропонуються шинопроводи з додатковою нейтральної шиною з 100 ~ 200% розміром.

Шинопровідна система на підприємстві

 


Більш детальну інформацію Ви можете отримати зателефонувавши до менеджерів, або звернувшись в наш офіс.