Магнітні пускачі серії ПММ

Магнітні пускачі серії ПММ

 Пускачі магнітні серії ПММ - електромагнітні комутуючі пристрої, призначені для дистанційного пуску безпосереднім підключенням до мережі, зупинки і реверсування трифазних асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором. За наявності теплових реле пускачі захищають керовані електродвигуни від перевантажень неприпустимої тривалості і від струмів, що виникають при обриві однієї з фаз. Пускачі ПММ випускаються 8 типорозмірів на номінальні струми від 9 до 1000 А.

Структура умовного позначення пускача ПММ

Приклад запису: ПММ-6/160 00 УЗ, ТУ У 31.2-25019584-008-2004 магнітний пускач ПММ, 6-ї величини, номінальний робочий струм 160А, ступінь захисту - IР00, кліматичне виконання і категорія розміщення У З. Додатково вказується напруга керуючої котушки.

 

Технічні характеристики пускачів ПММ (1-8 величини)

 

Технічні характеристики котушок управління ПММ

 

 Габаритні та установочні розміри магнітних пускачів ПММ (1-4 величини)

 

 

 

Габаритні та установочні розміри магнітних пускачів ПММ (4-8 величини)

 Додаткове обладнання для магнітних пускачів ПММ

 

Електромеханічна і механічне блокування

до магнітних пускачів ПММ (1-3 величини)

Призначена для забезпечення механічної та електричних блокувань 2-х пускачів у випадках роботи пускачів в реверсивному режимі або в режимі "зірка-трикутник".

Механічне блокування

до магнітних пускачів ПММ (4-й величини)

Механічне блокування для пускача 4-ї величини складається з вузла механічного блокування та спеціальної рами. Призначена для механічного блокування 2х пускачів, працюють в реверсивному режимі або в режимі "зірка-трикутник".

Блок додаткових контактів

для пускачів ПММ (1-4 величини)

Закріплюється безпосередньо на корпусі пускача і призначений для забезпечення блокування, сигналізації та управління додатковими механізмами. Тепловий струм - 10А. На кожен пускач можна встановлювати до 2-х блоків додаткових контактів.

RC - фільтр (паралельний RC фільтр)

RC - фільтри призначені, для зменшення викидів напруги, на котушки управління, що виникають при комутації електричних ланцюгів і зменшення величини високочастотної складової в мережі, що захищається. Габаритні розміри фільтра - 18х28х43. Призначені для пускачів ПММ - 1 .. 6-ї величини. Фільтр підключається безпосередньо до котушки управління. Монтаж ведеться навісним методом і в окремому кріпленні фільтр не потребує.

LC - фільтр (прохідний LC фільтр)

Високоефективний LC - фільтр забезпечує значи-валий ослаблення високочастотних перешкод, отсекание викидів перенапруження і індикацію подачі напруги на котушки управління. Використання дволанкового LC - фільтра і варисторов забезпечує не тільки захист від перешкод з боку мережі, а й запобігає генерацію перешкод в мережу, дуже ефективний для роботи з пускачами серії ПММ-8, що має електронний блок управління. Габаритні розміри і спосіб монтажу залежать від типу застосовуваного корпусу.

 

 

Комплектація пускачів ПММ додатковими контактами.

Пускачі ПММ укомплектовані блоками додаткових контактів, які можуть використовуватися в оперативних схемах. У магнітних пускачах ПММ1, ПММ2, ПММ3 є тільки один додатковий контакт, вбудований в корпус пускача. У магнітних пускачах ПММ5 ... ПММ8 є два блоки додаткових контактів з 2НО і 1НЗ контактами.

 

 Таблиця основних параметрів додаткових контактів в магнітних пускачах ПММ

 

 Реверсні збірки ПММ

 Для забезпечення роботи пускачів в реверсивному режимі і в режимі зірка / трикутник застосовуються пристрої механічного блокування. Для ПММ1-3 застосовується електромеханічна блокування, що забезпечує одночасно механічну і електричну блокування двох пускачів. Таке блокування встановлюється між двох пускачів і закріплюється на корпусі за допомогою засувок. Для ПММ4 застосовується механічне блокування, яка встановлюється між двох пускачів і кріпиться безпосередньо до їх корпусам гвинтами. Для ПММ5-8 застосовується пристрій блокування спільно з монтажними пластинами, на яких закріплюються два пускача і пристрій блокування. Більш детальну інформацію Ви можете отримати зателефонувавши до менеджерів, або звернувшись в наш офіс.